Start   Aktualności   |  Projekty  |  Fundacja  |  Ulica Piotrkowska  |  Kontakt

Regaty Ulicy Piotrkowskiej
30/04
2009
Wyniki regat 2009

<< wróć

Kolejna edycja Regat już za nami. Zwycięzcą w Akademickich Ogólnopolskich Regatach Ulicy Piotrkowskiej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi została osada Uniwersytetu Medycznego z Łodzi uzyskując czas 11 minut 28 sekund. Gratulujemy zwycięzcom.

Na drugim miejscu przyjechała osada Akademii Górniczo Hutniczej z Krakowa z czasem: 12 min. 19 sek.. Trzecie miejsce zajęła Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy z czasem 12 min. 50 sek.

Pozostałe wyniki biegu finałowego:
• Politechnika Łódzka - 13 min. 52 sek.
• Uniwersytet Warsawski - 15 min. 25 sek.
• Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi - 19 min. 50 sek.

Finaliści zostali wyłonieni podczas wcześniejszych eliminacji. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich biegów eliminacyjnych: