Start   Aktualności   |  Projekty  |  Fundacja  |  Ulica Piotrkowska  |  Kontakt
       
  Nasza.Piotrkowska.pl  
09/07
2012
System rabatowy ulicy Piotrkowskiej już działa!
 
  << wróć  

Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi, prof. Włodzimierz Nykiel, Rektor UŁ i Ewa Boryczka, z Fundacji Ulicy Piotrkowskiej poinformowali dziś dziennikarzy radia, prasy i telewizji o szczegółach nowego, wspólnego przedsięwzięcia UŁ i FUP – KUPONIE RABATOWYM ULICY PIOTRKOWSKIEJ.

System internetowy „nasza.piotrkowska.pl” to inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego i Fundacji Ulicy Piotrkowskiej. To serwis udostępniający zarejestrowanym użytkownikom rabaty oferowane przez placówki działające przy najważniejszej łódzkiej ulicy. Mechanizm działania jest
następujący: Fundacja Ulicy Piotrkowskiej zajmuje się gromadzeniem i wprowadzaniem do systemu informacji o zniżkach. Każdy może w prosty sposób założyć konto w portalu. Od tego momentu zarejestrowany użytkownik ma możliwość wybrania interesującej go oferty, wydrukowania kuponu
zniżkowego i jego realizacji.

Nasza.piotrkowska.pl jest rozwinięciem portalu kultura.uni.lodz.pl – serwisu adresowanego do społeczności naszej uczelni a zawierającego zniżki na wydarzenia kulturalne. Centrum Promocji UŁ oraz Centrum Informatyki UŁ dokonały zmian i dostosowały portal do potrzeb ul. Piotrkowskiej. Po trzech tygodniach testów strona rusza w pełnej funkcjonalności. Jest dowodem zaangażowania uczelni w życie miasta. Próbą wsparcia starań Fundacji Ulicy Piotrkowskiej o przywrócenie łódzkiem deptakowi świetności. Chcemy wspólnie zachęcić łodzian do bywania na Piotrkowskiej. Promować Łódź w aktywny i nowoczesny sposób.

System jest bezpłatny zarówno dla oferentów, jak i dla użytkowników.

Obecnie w tym systemie zarejestrowanych jest: 180 osób i 36 instytucji partnerskich ale ta lista szybko się powiększa, ponieważ serwis dopiero teraz zyskuje pełną funkcjonalność i zostaje otwarty dla wszystkich chętnych.

Planowane jest także uruchomienie aplikacji mobilnych na telefony i tablety.

 
       
 
     
dołącz do nas na 
 

  Nasi partnerzy  
         ĹĂłdzka Specjalna Strefa Ekonomiczna


born in DB