Start   Aktualności   |  Projekty  |  Fundacja  |  Ulica Piotrkowska  |  Kontakt
       
  Nasza.Piotrkowska.pl  
04/09
2012
Zdobądź koszulkę "Łódź - ulica Piotrkowska"!
 
  << wróć  

Korzystasz z Foursquare? Korzystasz z systemu nasza.piotrkowska.pl? Jeśli tak, masz szansę zdobyć koszulkę „Łódź – ulica Piotrkowska”! W jaki sposób?


Fundacja Ulicy Piotrkowskiej i Uniwersytet Łódzki zapraszają do wzięcia udziału w zabawie z aplikacją Foursquare. Zarejestrowani użytkownicy Foursquare podczas wizyty meldują się w lokalach, sklepach, biurach, które oferują swoje rabaty w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl.

Użytkownicy, którzy uzyskają status „Mayor” w danym lokalu, sklepie, biurze, itp. w obszarze ul. Piotrkowskiej w trakcie trwania promocji tego lokalu, sklepu, biura w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl wygrywają limitowaną koszulkę „nasza.piotrkowska.pl”.

Koszulki można odbierać w siedzibie Fundacji Ulicy Piotrkowskiej (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00) po okazaniu statusu „Mayor” w tym lokalu, sklepie, biurze. Wygraną koszulkę można odebrać w ciągu 7 dni od daty uzyskania statusu „Mayor” i nie później niż 7 dni od zakończenia promocji w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl. Liczba koszulek jest ograniczona. Jeden użytkownik Foursquare może wygrać jedną koszulkę."

 
       
 
     
dołącz do nas na 
 

  Nasi partnerzy  
         ĹĂłdzka Specjalna Strefa Ekonomiczna


born in DB