Start   Aktualności   |  Projekty  |  Fundacja  |  Ulica Piotrkowska  |  Kontakt
       
  Projekty
 
Zestawienie chronologiczne
Gwiazdka z Piotrkowską
Konferencja "Tożsamość..."
Konkurs "Potęga Łodzi"
Konkurs "Wnętrze Roku"
Pomnik Łodzian
Nasza.Piotrkowska.pl
Regaty Ulicy Piotrkowskiej
Urodziny Tuwima
Wizyta Jana Gehla
Pozostałe projekty
25 lat Fundacji Ulicy Piotrkowskiej
 
Nasza.Piotrkowska.pl

---> Przejżyj aktualności na temat systemu rabatowego "Nasza.Piotrkowska.pl" <---

 

System rabatowy Nasza.Piotrkowska.pl to inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego i Fundacji Ulicy Piotrkowskiej. To serwis udostępniający zarejestrowanym użytkownikom rabaty oferowane przez placówki działające przy najważniejszej łódzkiej ulicy.

Mechanizm działania jest następujący: Fundacja Ulicy Piotrkowskiej zajmuje się gromadzeniem i wprowadzaniem do systemu informacji o zniżkach. Każdy może w prosty sposób założyć konto w portalu. Od tego momentu zarejestrowany użytkownik ma możliwość wybrania interesującej go oferty, wydrukowania kuponu zniżkowego i jego realizacji.

Nasza.Piotrkowska.pl jest rozwinięciem portalu kultura.uni.lodz.pl – serwisu adresowanego do społeczności Uniwersytetu Łódzkiego i zawierającego zniżki na wydarzenia kulturalne. Centrum Promocji UŁ oraz Centrum Informatyki UŁ dokonały zmian i dostosowały portal do potrzeb ulicy Piotrkowskiej. Po trzech tygodniach testów strona rusza w pełnej funkcjonalności. Jest dowodem zaangażowania łódkziej uczelni w życie miasta oraz próbą wsparcia starań Fundacji Ulicy Piotrkowskiej o przywrócenie łódzkiemu deptakowi świetności.

System jest bezpłatny zarówno dla oferentów, jak i dla użytkowników.

  
 
     
dołącz do nas na 
 

  Nasi partnerzy  
         ĹĂłdzka Specjalna Strefa Ekonomiczna


born in DB